J Õ H V I    -    V I R U M A A    S Ü D A
üldinfo | võim | vaim | teenindus | tulevik | kaardid | interact |
pühapäev 30. aprill 2006
Kirjuta
Loe


SISSEKANDED


Nimi: ostapbender
Kuupäev: 20.04.2006, kell 20:11
E-mail: nmbn@nvmbjg.ee
Kommentaar:
Ostapbender, 19.04.2006 21:20
Ei mõista,mida siin uurida.Kohalik omavalitsus on kompetentne ise otsustama kuidas ja ,mida teha vastavalt KOKSile.Tegelikult on Jõhvi korrumpeerunud omavalitsusega linn ,kus ruulib pundike saamahimulisi volikogu liikmeid,kes on linna muutnud oma karjamaaks ja teinud linnast äriühing.Linnaeelarvest pumbatakse puhast raha eraettevõtja ja volikogu liikme taskusse juba aastaid ja ei piiksu ükski ajaleht ega prokurör.Volikogu liikmed arutavad ja hääletavad eelnõude poolt ,milledes on nende majanduslikud huvid mängus ilma ,et oleksid eelnevalt endit taandanud küsimuse arutelus osalemisest.Selline asi on vastuolus kohaliku omavalitsus koralduse seadusega ja korruptsiooni vastase seadusega,paragrafid 25 ja 17.Võrus võeti selline moment silmapilkselt politsei tähelepanu alla.Aga milles seisneb Jõhvi,nüüd juba valla point??????
Omavalitsused pole vaesed ja on võimelised endit haldama ja ülal pidama kuid Jõhvi seda pole.Millega seletada vajadust viia linnavalitsus erapinnale ja hakata maksma renditasu eraettevõtjale ruumide rendi eest. Kas selleks üldse oli vajadust või on see kellegi äriidee,samas kui linnas seisavad kasutuseta sobivad , linnale kuuluvad hooned .Astatega on see linnaeelarvest rahakantimise skeem viinud välja miljoneid kroone ja ,kes ütleb kui kaua see rahapump veel funksib, võimaldades volikogu liikmel ja ärikal hr.Männil lahedalt elada ja okupeerida kogu Jõhvi ning kanditud raha investeerida ilmetutesse kaubakeskustesse.Selle raha eest oleks omavalitsus võinud ehitada omale tuttuue hoone ja kui seda vargust mitte peatada siis aastate pikku mineva raha eest isegi mitu hoonet.Tehke midagi õiguskaitse organid ja peatage see rahva raha voolamine häbematu ärika ja volikogu liikme taskusse
Hääleta

Nimi: Tänavad
Kuupäev: 17.04.2006, kell 11:51
Kommentaar:
Eelarve projektis on tänavate remondiks 5,9 miljonit. Kas selle raha kasutamiseks on mingi plaan ka ja kus seda näha saab?

Nimi: Valgustus
Kuupäev: 06.04.2006, kell 12:32
Kommentaar:
Kuuldavasti on algamas linna valgustuse renoveerimine. Sellega seoses ettepanek, et laternaposte kasutataks ka wifi leviala juurdepääsupunktide püstitamiseks, mis on maailma linnades levinud praktika.

Seadmete suhteliselt väikest maksumust arvestades oleks see väikese raha eest tehtud suur asi.

Kuna Eesti Energia on arendanud ja arendab elektrijuhtmetel baseeruvat andmesidet, siis võib uurida kui kaugel neil see projekt on, äkki on näiteks nemad teenusepakkujana juba selleks valmis.

Nimi: chest injury
Kuupäev: 24.03.2006, kell 11:17
E-mail: jcc_parker@yahoo.com
Kommentaar:
Nice site ^^. Enjoy it! Thank you for this. http://www.chest-injury.greatnow.com

Nimi: Wifi
Kuupäev: 23.03.2006, kell 12:37
Kommentaar:
Ülelinnalise wifiga seoses lisalugemist muude linnade kohta:

http://www.newscientist.com/channel/info-tech/mg18925446.000-cities-race-to-reap-the-rewards-of-wireless-net-for-all.html

Nimi: Helena
Kuupäev: 21.03.2006, kell 13:52
E-mail: wubabe@hot.ee
Kommentaar:
Kirjutan kõigi vähemalt kord kahe kuu jooksul Jõhvit väisavate ja ka Jõhvis elavate sülearvutit omavate inimeste nimel. Nimelt avaldan siinkohal siirast imestust, mis tuleneb tõigast, et vallas leidub vaid üks ametlik traadita interneti (wifi) leviala ning seegi linna piiril asuvas Statoili tanklas, õigemini küll selle parkimisplatsil.
Kuna Jõhvi näol on tegemist kiiresti areneva vallaga, mida külastab igal aastal üha rohkem inimesi, julgen arvata, et on igati valla huvides luua ühishüvesid, mis lisaks turistidele hõlbustavad ka vallaelanike elu.
Kuressaare linnavalitsus on heaks kiitnud ettepaneku, mille kohaselt saab linn mai lõpuks ühtlaselt wifi võrguga kaetud. Juba praegu katab traadita internet ligi veerandit linna territooriumist.
Ka Muhu vald on astunud samme saare kogu ulatuses wifiga katmiseks. Pakkudes turistile võimalust ajast ja kohast hoolimata oma sülearvutit kasutades internetti pääseda, saavutab vald selle, et külaline jääb oma asju interneti teel ajades kauemaks ajaks valda. Seega tarbib turist ka kauem majutus-, giidi-, toitlustus- ja muid teenuseid ning seeläbi jätab rohkem raha valda.
Usun, et kogu Jõhvi linna, vallast rääkimata, on esialgu kulukas kogu ulatuses traadita internetiga katta,ent suuremate kaubanduskeskuste, eeskätt Tsentraali, raamatukogude ja kohvikute varustamine wifiga on tõenäoliselt jõukohane.Nimi: Chest injury
Kuupäev: 20.03.2006, kell 16:43
E-mail: jcc_parker@yahoo.com
Kommentaar:
Nice site! I really like it. Good luck! :) http://www.injury.port5.com

Nimi: To>Taivi
Kuupäev: 17.03.2006, kell 09:26
E-mail: erycson2003@hotmail.com
Kommentaar:
Ei,siit sa küll abi ei leia,pole linnaisadel aega ega tahtmist rahva probleemidega tegelda...!Mul endal on avaldus Hr.Keermele kirjutatud ning nelja aasta jooksul polekeegi ei helistanud ega kirjutanud...Nendele ei meeldi kui nendelt midagi palutakse,neile meeldib kui neile midagi antakse:(

Nimi: megalodon-tooth
Kuupäev: 13.03.2006, kell 13:34
Kommentaar:
...

Nimi: Karin Sokolova
Kuupäev: 22.02.2006, kell 22:26
E-mail: a43155@ut.ee
Kommentaar:
Tere. Kes teab, aidake leida meest või tema telefoninumber,kes korraldab hobusesõit pidude jooksul.

Nimi: Taivi
Kuupäev: 22.02.2006, kell 10:28
E-mail: iviat@hot.ee
Kommentaar:
Tere,
kas linn eraldab mingit raha noortele peredele kodu soetamiseks?

Lugupidamisega,
NOOR

Nimi: while1311@johvilv.ee
Kuupäev: 14.02.2006, kell 14:02
Kommentaar:
while1311@johvilv.ee

Nimi: how9201@johvilv.ee
Kuupäev: 14.02.2006, kell 13:59
E-mail: how9201@johvilv.ee
Kommentaar:
how9201@johvilv.ee

Nimi: Kristiine Vahtramäe
Kuupäev: 10.02.2006, kell 15:59
E-mail: info@anc.ee
Kommentaar:
Tere!
Osaleme Linnade&Valdade päeval teemal "Mida Lapsed Söövad!? saadan veidi eelnevat informatsiooni:
Tegime uuringu ja sedapuhku uurisime olukorda koolide toitlustuses. Kokkuvõtet saab lugeda: http://www.anc.ee/cc/site/index.php?menu=mod&id=26&grupp=index&sort=uudis

Ilusat nädalavahetust!
Kristiine Vahtramäe
ANC
Nõmme tee 2 Tallinn
Tel 6 555 018

Nimi: Marika
Kuupäev: 05.01.2006, kell 10:57
E-mail: marikard@hot.ee
Kommentaar:
Tere!
Kõigepealt soovin Jõhvile head uut edukat aastat!

Raadios on mitu korda kajastatud, et alates 2006 aastast on Jõhvi lapse sünnitoetus 5000 krooni. Jõhvi koduleheküljelt ma kahjuks selliseid andmeid ei leia. Palun vastake, mida väljastab Jõhvi vald (linn) perele lapse sünni korral.

Ette tänades
Marika

Nimi: Viiu Männik
Kuupäev: 03.01.2006, kell 10:55
E-mail: viiu@meverdon.ee
Kommentaar:
Jõudu ja edukust uude aastasse!

Pöördun Teie poole küsimusega, - kas Teie linnavalitsus on juba leidnud endale koostööpartneri teostamaks Teie üritustel ja ettevõtmistel vajaminevate esemete trüki- ja reklaamtöid?

Meverdon Trade on traditsioonidega ja usaldusväärne ettevõte tegema Teie tähtsündmused meeldejäävaks igale osalejale, võimaldades trükkida, tikkida või graveerida kõige erinevamatele esemetele Teie sümboolikat, tervituslauseid, sponsorite andmeid, pilte või muid sõnumeid. Kuna meil on firma enese trükitsehh ja tikandikoda, siis ei teki vahendamistest tulenevaid liigseid kulutusi.

OÜ Meverdon Trade on ettevõte, mis teostab tekstiilitrükki tekstiilile ning tampotrükki kõikvõimalikele esemetele.
Aastast 1996 pakub Meverdon kvaliteetseid tekstiilitooteid kaubamärgiga Promo Stars, mille sortiment on täienenud iga aastaga. Meie tootevalikusse kuuluvad lisaks tekstiiltoodetele lai sortiment teiste kaubamärkide tekstiiltooteid ja firmameeneid.

Tellimuste aastaringselt kiire täitmise tagab ka tekstiilitoodete täiuslik laoseis Tallinnas.
2001. aastal soetatud uued trükiseadmed võimaldavad tõsta meie tootmisvõimalusi ning täita kliendi vajadused kiiresti ja kvaliteetselt. Meverdon teostab oma tootmisosakonnas tekstiiltrükki tekstiilile ning tampotrükki kõikvõimalikele esemetele. Oleme oma tootmisüksuse töö viinud selleni, et ka kõrghooajal on maksimaalne trüki aeg viidud viie päevani.

Oma konkurentide ees paistame lisaks kõrgele kvaliteedile silma ka hea laovalikuga mis on saadaval aastaringselt. Vastavalt kliendi vajadustele teostame ka kujundustöid ning samuti teostame ka väiksearvulisi tellimusi. Oleme saanud väga head tagasidet oma klientidelt töö kiire teostuse ja kvaliteedi osas.

Kui Teie ettevõte tunneb huvi lähemalt meie sortimendi ja trükivõimaluste kohta, siis jääme ootama teie kontaktivõttu.
Kui Teil tekib huvi valdkonna vastu, mis aitab Teie tööd muuta tõhusamaks ja atraktiivsemaks, siis on Teie käsutuses meie koduleht www.meverdon.ee,
aga loomulikult vastan ka Teie konkreetsetele küsimustele aadressil viiu@meverdon.ee
Loodetavasti osutub võimalikuks midagi vastastikku kasulikku korda saata!
Projektijuht Viiu Männik
60 58 120

vanemad sõnumid

© Jõhvi Linnavalitsus | Keskväljak 4, 41595, tel. 33 63741 | külastusi 263435

veeb: A. Pentel